Zontesclub.gr- Διαδικτυακός τόπος συνεύρεσης ιδιοκτητών και φίλων μοτοσυκλετών Zontes στην Ελλάδα.

ΦόρουμEventsΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Πρόσφατα Θέματα
» Πόσα Χιλιόμετρα Έχετε Διανύσει ??
Σχετικά με αγορά zontes t310 EmptyΣήμερα στις 12:03 am από Topgun

» Διαρροή λαδιού κινητήρα
Σχετικά με αγορά zontes t310 EmptyΤετ Νοε 20, 2019 1:03 pm από Leuteris88

» Ροδέλα συμπλέκτη
Σχετικά με αγορά zontes t310 EmptyΤετ Νοε 20, 2019 12:54 pm από Leuteris88

» Εxtra Προβολακια
Σχετικά με αγορά zontes t310 EmptyΤρι Νοε 19, 2019 1:41 pm από Kostas21

» Περίεργος ήχος με ανοιχτό σταντ
Σχετικά με αγορά zontes t310 EmptyΤρι Νοε 19, 2019 9:57 am από Alexandros1991

» Σελώσου...
Σχετικά με αγορά zontes t310 EmptyΤρι Νοε 19, 2019 9:41 am από Άτλαντας

» Βίδες στήριξης πινακίδας
Σχετικά με αγορά zontes t310 EmptyΤρι Νοε 19, 2019 7:30 am από Alexandros1991

» ΖΟΝΤΕΣ Τ310 ΠΩΛΗΣΗ ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ
Σχετικά με αγορά zontes t310 EmptyΠεμ Νοε 14, 2019 12:31 pm από CHILIS

» Απορία για zontes!
Σχετικά με αγορά zontes t310 EmptyΤετ Νοε 13, 2019 11:17 pm από Topgun

Μοιραστείτε

Σχετικά με αγορά zontes t310

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Topgun
Rising star
Rising star
Topgun

Ημερομηνία εγγραφής : 20/10/2019
Τόπος : Αθήνα

Σχετικά με αγορά zontes t310 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Σχετικά με αγορά zontes t310   Σχετικά με αγορά zontes t310 EmptyΚυρ Οκτ 20, 2019 10:09 pm

Γειά σας παιδιά νέος στην ομάδα αν και δεν έχω αποκτήσει ακόμα το zontes t310 που μου έχει γίνει εμμονή εδώ και καιρό αλλά είναι θέμα χρόνου καθώς σε λίγες ημέρες θα αποχωριστώ το αγαπημένο μου σκούτερ. Θα ήθελα την αποψη σας σχετικά με την εν λόγω μηχανή καθώς είμαι γενικά αγχώδης και όταν ταξιδεύω η κινούμαι με κάποιο όχημα θέλω να νιώθω σιγουριά και εγώ αλλά και ο συνεπιβάτης μου κατ επέκταση. Αξίζει αυτή η αγορά όσο αναφορά το κόμματτι της αξιοπιστίας η παρασέρνει η ομορφιά του και τα πολλά αξεσουάρ αλλά μετά μπαίνεις σε μπελάδες; Ως κάτοχος παλιότερα μιας cbf 600 έχοντας διανύσει 25.000 και 2ο χέρι δεν είχα ποτέ το παραμικρό θέμα αλλά και αντίστοιχα με σκούτερ Peugeot 250cc. Θα μου βγει άραγε και αυτή η μηχανή το ίδιο; Γιατί χρόνος και έξοδα για συνεργεία είναι απαγορευτικά για εμένα. Σας ευχαριστώ και συγνώμη αν σας κούρασα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Giorgos V
Forum & Club Founder
Forum & Club Founder
Giorgos V

Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2019
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχετικά με αγορά zontes t310   Σχετικά με αγορά zontes t310 EmptyΚυρ Οκτ 20, 2019 10:58 pm

Εαν εχεις διαβασει και εδω και στη σελιδα το 95% οσων παρουσιαστηκαν ειναι θεμα κακης παραδοσης και μη ελεγχου της μηχανης πριν τη δωσουν στον πελατη.

100% δε μπορει κανεις να απαντησει για μακροχρονια αξιοπιστια καθοτι νεα μαρκα.

Σιγουρα δε μπορεις να εχεις απαιτησεις ποιοτικες οσο σε μια αλλη μαρκα που το αντιστοιχο μοντελο στοιχιζει +2000 αλλα επι του παροντως δε φαινονται να εχουν απολυτως καμια διαφορα με οποιαδηποτε αλλη μαρκα σε ποσοστο βλαβων η ζημιων

Rising star
Rising star
Topgun

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχετικά με αγορά zontes t310   Σχετικά με αγορά zontes t310 EmptyΤρι Οκτ 22, 2019 12:32 am

Σε ευχαριστώ Γιώργο για την απάντηση... Έχω πάρει την απόφαση μου. Ελπίζω να είμαι από τους τυχερούς που όταν θα την παραλάβω να έχει γίνει ο έλεγχος που πρέπει έτσι ώστε να μη τρέχω συνέχεια πέρα δώθε η ξενερώσω νομίζοντας ότι κάποια λάθη είναι φυσιολογικά.
Topgun
Rising star
Rising star
Topgun

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχετικά με αγορά zontes t310   Σχετικά με αγορά zontes t310 EmptyΠαρ Οκτ 25, 2019 2:05 pm

Παιδιά ενεργό μέλος και εγώ από σήμερα στην ομάδα καθώς σήμερα μόλις απέκτησα το πανέμορφο T310. Καμία ιδέα για στρώσιμο καθώς δεν έχω ξαναπάρει καινούργια μηχανή ξανά;
Giorgos V
Forum & Club Founder
Forum & Club Founder
Giorgos V

Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2019
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχετικά με αγορά zontes t310   Σχετικά με αγορά zontes t310 EmptyΠαρ Οκτ 25, 2019 2:18 pm

Οδηγείς νορμάλ χωρίς απότομα ξεσπάσματα.
Το μανουαλ αναγράφει μια τυπική διαδικασία εάν θες να ακολουθήσεις η οποία είναι απλά υπερβολικά συντηρητικη για να καλύψουν παν ενδεχομενο

Σε γενικές γραμμές τα πρώτα 1000 απλά οδηγά νορμάλ χωρίς να κάνεις καφριλικια και είσαι μια χαρα

Σχετικά με αγορά zontes t310
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Zontesclub.gr- Διαδικτυακός τόπος συνεύρεσης ιδιοκτητών και φίλων μοτο :: Μοντέλα :: T 310 :: Ερωτήσεις για το T310-
Μετάβαση σε: