Zontesclub.gr- Διαδικτυακός τόπος συνεύρεσης ιδιοκτητών και φίλων μοτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Zontesclub.gr- Διαδικτυακός τόπος συνεύρεσης ιδιοκτητών και φίλων μοτοσυκλετών Zontes στην Ελλάδα.

ΦόρουμΓεγονόταΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Πρόσφατα Θέματα
» Σβήνει ο κινητήρας
Service Μαργαριτης στην Λεωφ. Γαλατσιου EmptyΣήμερα στις 1:45 am από Lacto

» Εντυπώσεις απο 15άρι γρανάζι
Service Μαργαριτης στην Λεωφ. Γαλατσιου EmptyΧθες στις 5:09 pm από Giorgos V

» Βροχή - νερά
Service Μαργαριτης στην Λεωφ. Γαλατσιου EmptyΧθες στις 5:08 pm από Giorgos V

» Εργοστασιακά ελαστικά
Service Μαργαριτης στην Λεωφ. Γαλατσιου EmptyΧθες στις 3:40 pm από Starletmani

» Και ετσι ξαφνικά άκουσα ένα κρακ!!!
Service Μαργαριτης στην Λεωφ. Γαλατσιου EmptyΤρι Σεπ 22, 2020 8:43 pm από Lacto

» Λιώσιμο πλαστικού κάτω από τον ανεμοθωρακα
Service Μαργαριτης στην Λεωφ. Γαλατσιου EmptyΤρι Σεπ 22, 2020 6:41 pm από MONTELOS T310

» Βελτιωσεις σε zontes R250
Service Μαργαριτης στην Λεωφ. Γαλατσιου EmptyΠαρ Σεπ 18, 2020 11:17 pm από teka1975

» Νέος κάτοχος τ1 310
Service Μαργαριτης στην Λεωφ. Γαλατσιου EmptyΠαρ Σεπ 18, 2020 9:21 am από Nikolaef

» TFT οθόνη και GPS
Service Μαργαριτης στην Λεωφ. Γαλατσιου EmptyΠαρ Σεπ 11, 2020 5:50 pm από Lacto

Service Μαργαριτης στην Λεωφ. Γαλατσιου

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Giorgos V
Forum & Club Founder
Forum & Club Founder
Giorgos V

Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2019
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Service Μαργαριτης στην Λεωφ. Γαλατσιου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Service Μαργαριτης στην Λεωφ. Γαλατσιου   Service Μαργαριτης στην Λεωφ. Γαλατσιου EmptyΣαβ Ιαν 11, 2020 12:04 am

Καθοτι ολοενα και περισσοτεροι εχουν προτιμησει να ακουσουν τη συσταση μου για συνεργειο χαιρομαι που επιβεβαιωνομαι ολο και πιο συχνα.

Εως τωρα η τεραστια πλειοψηφια οσων εχουν απευθυνθει στο συνεργείο του Μαργαριτη στη Λ.Γαλατσιου μου επικοινωνουν οτι εχουν μεινει πολυ ευχαριστημενοι τοσο απο τις υπηρεσιες, την επικοινωνια και την εξυπηρετηση που τους εχει παρασχεθει.

Πιστευω οτι τετοια συνεργεια πρεπει ολοι εμεις ιδιαιτερα απο εδω να τα στηριζουμε.

Για να μην υπαρχει καμια παρεξηγηση...Στο Μαργαριτη εχω παει μονο 1 φορα για τα 1000χλμ!
Δε του ανεφερα ποιος ειμαι ουτε τιποτα απολυτως για το Ζοntesclub.
Eκτοτε ποτε μου δεν ειχα καμια απολυτως επαφη ξανα.
Τωρα που πλησιαζει το σερβις των 6000 εκει θα παω προσωπικα παντως παλι μη αναφεροντας απολυτως τιποτα....

Forum & Club Founder
Forum & Club Founder
Giorgos V

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Service Μαργαριτης στην Λεωφ. Γαλατσιου   Service Μαργαριτης στην Λεωφ. Γαλατσιου EmptyΠαρ Φεβ 14, 2020 6:03 pm

Παρελαβα σημερα τη μηχανη απο το Μαργαριτη απο το service των 6000 και επισκευη της οθονης απο μικρουγρασιες που ειχε βαλει.

Εχω να πω οτι συναντησα και συζητησα με ενα πολυ καλο και τυπικο επαγγελματια καθοτι ειχαμε δυο αρκετα μεγαλες συζητησεις.

Προσφερθηκε μαλιστα να κανει με δικη του πρωτοβουλια καποιες κινησεις (δε θελω να τις αναφερω ακομα)  αλλα ειναι ξεκαθαρο δειγμα καλου επαγγελματια.

Ως εκ τουτου επιβεβαιωνω και εγω περαν απο αλλους, οτι ισως ειναι η καλυτερη (η απο τις καλυτερες) επιλογες που εχει να κανει καποιος οσον αφορα το aftersales και την εξυπηρετηση.

(Τελικα του ειπα ποιος ειμαι)

New Member
New Member
wrangler10

Ημερομηνία εγγραφής : 18/07/2019
Τόπος : athens

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Service Μαργαριτης στην Λεωφ. Γαλατσιου   Service Μαργαριτης στην Λεωφ. Γαλατσιου EmptyΠαρ Φεβ 14, 2020 10:01 pm

Καλησπέρα ,για το Χαρίτο στην Λιοσίων ξέρετε κάτι είναι αξιόπιστος?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nik
Golden Member
Golden Member
Nik

Ημερομηνία εγγραφής : 24/06/2019
Τόπος : Αθήνα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Service Μαργαριτης στην Λεωφ. Γαλατσιου   Service Μαργαριτης στην Λεωφ. Γαλατσιου EmptyΣαβ Φεβ 15, 2020 6:03 pm

Γιώργο δηλ όταν λες επισκευη στην οθόνη από γρατζουνιές δηλαδή τι σου έκανε;;οποτε μπορείς πες κ σε εμάς τις δουλειές που σου έκανε...
Giorgos V
Forum & Club Founder
Forum & Club Founder
Giorgos V

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Service Μαργαριτης στην Λεωφ. Γαλατσιου   Service Μαργαριτης στην Λεωφ. Γαλατσιου EmptyΣαβ Φεβ 15, 2020 6:09 pm

Δεν είπα από γρατσουνιές...από υγρασίες είπα.
Δεν είναι τίποτα σοβαρό.
Ανοίγεις την οθόνη, καθαρίζεις και κανείς στεγανοποίηση.
Προτιμώ όσον αφορά αυτό το θέμα να το επισκευάσει έτσι παρά να σου αλλάξουν οθόνη.
Μια φορά μου το έκανε μόνο στους 9 μήνες που την έχω και μετά έφυγε αφηνοντας ένα πολύ μικρό σημαδακι.Δε το ξαναέκανε παρά ότι προσπάθησα έσκεμενα (πριν την επισκευάσουν ) να ξαναγινει

Golden Member
Golden Member
Nik

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Service Μαργαριτης στην Λεωφ. Γαλατσιου   Service Μαργαριτης στην Λεωφ. Γαλατσιου EmptyΣαβ Φεβ 15, 2020 6:18 pm

Οπ ναι δεν διάβασα σωστά...κατάλαβα!!!λεω να παω κ εγώ από τον Μαργαριτη από Δευτέρα να του δείξω μια μικρή διαρροή που έχω από την φλατζα στο δεξί καπάκι μηπως μου αλλάξει την φλατζα.Κ επίσης έχω παρατηρήσει στην θήκη που έχει κάτω από την οθόνη από την αρχή που αγόρασα την μηχανη δεν μου κλείνει καλά το πορτακι από αριστερά πιάνει μόνο το δεξί δοντάκι από το πορτακι μηπως μου το αλλάξει κ αυτό....
Χρήστος Κ.
Bronze Member
Bronze Member

Ημερομηνία εγγραφής : 27/01/2020
Τόπος : Χανιά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Service Μαργαριτης στην Λεωφ. Γαλατσιου   Service Μαργαριτης στην Λεωφ. Γαλατσιου EmptyΣαβ Φεβ 15, 2020 7:50 pm

Το πορτάκι της θήκης έχει ένα μικρό αφρολέξ για να μην κάνει συντονισμό. Αυτό δεν αφήνει το πορτάκι να κλείσει καλά και από τις δύο πλευρές. Μου έκανε εντύπωση γιατί έχω την μηχανή μία εβδομάδα. Αν σπρώξεις το πορτάκι με δύναμη θα δεις ότι θα κλείσει ομοιόμορφα και από τις δύο πλευρές.
Nik
Golden Member
Golden Member
Nik

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Service Μαργαριτης στην Λεωφ. Γαλατσιου   Service Μαργαριτης στην Λεωφ. Γαλατσιου EmptyΣαβ Φεβ 15, 2020 7:57 pm

Ναι το ξέρω για το αφρολέξ το έχω προσπαθήσει αυτό που λες να το σπρώξω παραπάνω αλλά βλέπω ότι το αριστερό δοντάκι που έχει η θήκη είναι πιο λάσκα από το άλλο το δεξί γι’αυτο δεν μου πιάνει καθόλου αριστερά....

Service Μαργαριτης στην Λεωφ. Γαλατσιου
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Zontesclub.gr- Διαδικτυακός τόπος συνεύρεσης ιδιοκτητών και φίλων μοτο :: Πωλήσεις & Aftersales (service & ανταλλακτικά) :: Προτεινόμενα σημεία εξυπηρέτησης-
Μετάβαση σε: