Zontesclub.gr- Διαδικτυακός τόπος συνεύρεσης ιδιοκτητών και φίλων μοτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Zontesclub.gr- Διαδικτυακός τόπος συνεύρεσης ιδιοκτητών και φίλων μοτοσυκλετών Zontes στην Ελλάδα.

ΦόρουμΓεγονόταΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Πρόσφατα Θέματα
» After market led φώτα (μεσαία-μεγάλη σκάλα)
ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΧΑΡΙΤΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ 201 EmptyΣήμερα στις 1:46 am από GeorgeZ81

» STAND ΚΥΛΙΣΗΣ ΠΙΣΩ ΤΡΟΧΟΥ E4010
ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΧΑΡΙΤΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ 201 EmptyΧθες στις 9:12 pm από Di.angelo

» Νέα έκδοση zontes. Version 2021
ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΧΑΡΙΤΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ 201 EmptyΧθες στις 8:56 pm από Giorgos V

» Αλλαγη ελαστικων
ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΧΑΡΙΤΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ 201 EmptyΧθες στις 8:42 pm από Giorgos V

» Τιμόνι & Τζόγος, συμπλέκτης, sleep mode, εργαλεία
ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΧΑΡΙΤΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ 201 EmptyΧθες στις 5:46 pm από Andreas.k

» TFT οθόνη και GPS
ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΧΑΡΙΤΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ 201 EmptyΧθες στις 2:41 pm από sheep

» Προβληματα με ΝΕΑ κλειδια!
ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΧΑΡΙΤΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ 201 EmptyΔευ Οκτ 19, 2020 11:12 pm από Giorgos V

» Zontes x1 310
ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΧΑΡΙΤΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ 201 EmptyΔευ Οκτ 19, 2020 2:58 pm από vasilis2010gr

» Αγορα G155
ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΧΑΡΙΤΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ 201 EmptyΠαρ Οκτ 16, 2020 10:39 pm από IliasAm

ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΧΑΡΙΤΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ 201

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Giorgos V
Forum & Club Founder
Forum & Club Founder
Giorgos V

Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2019
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΧΑΡΙΤΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ 201 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΧΑΡΙΤΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ 201   ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΧΑΡΙΤΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ 201 EmptyΠεμ Οκτ 01, 2020 9:37 pm

Χαριτος Λιοσιων

Για το Χαριτο ισως εχουν ακουστει κατα καιρους τοσο θετικα οσο και αρνητικα πραγματα καθοτι υπάρχουν δυο καταστηματα, ενα στη Λιοσιων και ενα στη Βουλιαγμενης.

Θα αναφερω την προσωπικη μου εμπειρια που αφορα το Χαριτο στη Λιοσιων 201 και το συγκεκριμενα το Γρηγορη Χαριτο.

Αρχικα να πω οτι ο Γρηγορης ειναι ο ΜΟΝΟΣ απο ολους του επισημου δικτυου που βρισκονται στη σελιδα ZONTES GREECE και επικοινωνησε μαζι μου απο μονος του, προσφεροντας πολυτιμες πληροφοριες και ενημερωσεις κατα καιρους.

Κατα γενικο κανονα (σχεδον ολοι) οι υπολοιποι βρίσκονται στη σελιδα ΜΟΝΟ για να παιρνουν πληροφορίες χωρις ποτε κανενας να εχει στειλει καποιο μηνυμα η ενημερωσει για μια βλαβη, μια τεχνικη οδηγια, μια νεα διαπιστωση και να προσφερει βοηθεια οπως εκανε ο Γρηγορης.

Ο Γρηγορης αντιθετα οποτε διαπιστωνε κατι νεο με ενημερωνε και αντιστροφα τον ενημερωνα οταν διαπιστωναμε εμεις κατι, ωστε να λυνουμε τα προβληματα απο κοινου για το καλο ολων των κατοχων zontes.

Θα το ξαναπω...ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΣΧΕΔΟΝ ΤΟΥ CLUB ειναι ο μοναδικος που μου εστειλε μηνυμα λεγοντας ποιος ειναι και οικειωθελως ενημερωνε για οτιδηποτε νεο προεκυπτε χωρις ποτε να ζητησει τιποτα ! Δε κρυφτηκε οπως κανουν πολλοι αλλοι πιστευοντας οτι δε γνωριζουμε ποιοι ειναι.

Αυτο απο μονο του πρεπει να ειναι πολυ εκτιμιταιο απο ολους οσοι συμμετεχετε στην ομαδα!

Το οτι θελησε να μοιραζεται πληροφοριες μαζι μας απο τις προσωπικες του εμπειριες στην επιλυση προβληματων και να μη τα κρατησει για τον εαυτο του λεει πολλα.

Μιλησαμε αρκετες φορες για τεχνικα θεματα και διαπιστωσα οτι προκειται για εναν ανθρωπο με γνωση στο αντικειμενο και πραγματικο ενδιαφερον για τη δουλεια του. Μεσα και απο τις επιπλεον συζητησεις που καναμε διαπιστωσα οτι το κατεχει καλα το τεχνικο κομματι και εχει αρκετη εμπειρια εαν και ειναι αρκετα νεος.

Ετυχε να επισκεφτω το καταστημα του για πρωτη φορα την περασμενη εβδομαδα!

Διαπιστωσα ισως το πιο περιποιημενο καταστηματα απο οσα του δικτυου εχω δει εως τωρα, πραγμα που σε αρχικα με ξαφνιασε θετικα και σε δευτερο βαθμο δειχνει εναν επαγγελματισμο που σε αλλους λειπει εμφανως.

Απο εκει και περα ο Γρηγορης ηταν πολυ εξυπηρετικος και εκανε επιπλεον ενεργειες, ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ απο αυτες που χρειαζοταν να κανει για να με εξυπηρετησει.

Με απλα λογια ΣΚΙΣΤΗΚΕ οσο δε παει αλλο μια και η μηχανη επρεπε να παει στα ΤΡΙΚΑΛΑ κατ εντολη του Γκοργκολη που δε τον αφησε να το επισκευασει το ρουλεμαν του συμπλεκτη που εσπασε .

Χωρις να ειμαι πελατης του εκανε οτι μπορουσε σε εξαιρετικο βαθμο, δινοντας μου ακομα και μηχανη ,που ετυχε να ειναι διαθεσιμη, να κινηθω προσωρινα ενω δεν ηταν καν αναγκαιο η απαραιτητο απο μεριας του τη στιγμη που ο κυρ ΓΚΟΡΓΚΟΛΗΣ δε τον αφησε να επισκευασει τη μηχανη αρα και να πληρωθει για τον κοπο του.

ΔΕΝ ΕΒΓΑΛΕ ΕΥΡΩ απο την περιπτωση μου και ομως ΣΚΙΣΤΗΚΕ!

Επιπλεον να αναφερω οτι δικος μου προσωπικος φιλος και συναδελφος μελος του SYM CLUB, ο οποιος εχει cruisesym μου ειχε μιλησει με τα καλυτερα λογια για το Γρηγορη εδω και καιρο.

Συγκεκριμενα μου ειχε αναφερει πως ΜΟΝΟ ο Γρηγορης του ελυσε προβληματα στο cruisesym που ειχε. Εδω και 2 χρονια περιπου κανενα αλλο επισημο συνεργειο της sym απο οσα ειχε παει (και ειχε παει σε πολλα) δεν εβρισκε, δεν ακουγε,δεν εβλεπε……

Ως μελος και στη σελιδα των sym εχω να πω οτι αυτο επιβεβαιωνεται 100% καθοτι ο Χαριτος στη Λιοσιων ειναι αυτος που ολοι συστήνουν ανεπιφυλακτα για τα SYM στην Αττικη.

Για να μη μακρυγορω περισσοτερο, διαπιστωσα εναν ανθρωπο που γνωριζει τη δουλεια,το κατεχει το ¨αθλημα¨ εχοντας γνωση του αντικειμενου σε βαθος!

Προτεινω λοιπον τοσο συνεργειο οσο και την εκθεση ΧΑΡΙΤΟΣ στη Λιοσιων ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ.

Αυτα διαπιστωσα τοσο απο δικη μου εμπειρια οσο και απο αλλους κατοχους που ετυχε να στειλω εκει προσφατα να εξυπηρετηθουν για καποιες βλάβες μια και τους βολευε η περιοχη.

Απο την αλλη ορισμενοι μου ειχαν αναφερει καποια παραπονα στο παρελθον ιδιαιτερα οταν πρωτοειχαν ερθει τα zontes (πιθανοτατα απο καποιους τεχνικους που υπηρχαν παλαιοτερα ).

Ξερω οτι ο Γρηγορης οταν τα διπιστωσε εκανε ολες τις απαραιτητες ενεργειες για να τα διορθωσει ωστε να μη ξανασυμβουν και αυτο ειναι το πιο σημαντικο!

Οποιος λοιπον θελει συνεργειο η εκθεση για να αγορασει ZONTES ή SYM κοντα στο κεντρο της Αθηνας να παει στο Γρηγορη στη Λιοσιων 201 απο μενα προσωπικα....Εαν δε σας εξυπηρετησει καλα να μου πειτε να τον βρισω μετα!!!!

Golden Member
Golden Member
Άτλαντας

Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2019
Τόπος : Ατλαντίδα

ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΧΑΡΙΤΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ 201 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΧΑΡΙΤΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ 201   ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΧΑΡΙΤΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ 201 EmptyΠαρ Οκτ 09, 2020 9:42 pm

Να τι παθαίνει κανείς όταν δεν ενημερώνεται απο το φόρουμ!!!
Άσε, εγώ την πάτησα ΚΑΙ σήμερα!
Μια βόλτα απο την Λιοσίων, ελπίζω να μου λύσει μερικά χαζά θέματα...που ΔΕΝ είναι δική μου δουλειά να γνωρίζω!

ΦΧαριστούμε Γιώργο.
Ναι θα ποστάρω όταν μαζέψω την σκέψη...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://imgur.com/user/WorldIsNotEnough

ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΧΑΡΙΤΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ 201
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Zontesclub.gr- Διαδικτυακός τόπος συνεύρεσης ιδιοκτητών και φίλων μοτο :: Πωλήσεις & Aftersales (service & ανταλλακτικά) :: Προτεινόμενα σημεία εξυπηρέτησης-
Μετάβαση σε: