Zontesclub.gr- Διαδικτυακός τόπος συνεύρεσης ιδιοκτητών και φίλων μοτο
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Zontesclub.gr- Διαδικτυακός τόπος συνεύρεσης ιδιοκτητών και φίλων μοτοσυκλετών Zontes στην Ελλάδα.

ΦόρουμΓεγονόταΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Πρόσφατα Θέματα
» After market led φώτα (μεσαία-μεγάλη σκάλα)
Η βαση πινακιδας στο 2021 μοντελο ερχεται στο φτερο!!!!!!!! EmptyΣήμερα στις 1:46 am από GeorgeZ81

» STAND ΚΥΛΙΣΗΣ ΠΙΣΩ ΤΡΟΧΟΥ E4010
Η βαση πινακιδας στο 2021 μοντελο ερχεται στο φτερο!!!!!!!! EmptyΧθες στις 9:12 pm από Di.angelo

» Νέα έκδοση zontes. Version 2021
Η βαση πινακιδας στο 2021 μοντελο ερχεται στο φτερο!!!!!!!! EmptyΧθες στις 8:56 pm από Giorgos V

» Αλλαγη ελαστικων
Η βαση πινακιδας στο 2021 μοντελο ερχεται στο φτερο!!!!!!!! EmptyΧθες στις 8:42 pm από Giorgos V

» Τιμόνι & Τζόγος, συμπλέκτης, sleep mode, εργαλεία
Η βαση πινακιδας στο 2021 μοντελο ερχεται στο φτερο!!!!!!!! EmptyΧθες στις 5:46 pm από Andreas.k

» TFT οθόνη και GPS
Η βαση πινακιδας στο 2021 μοντελο ερχεται στο φτερο!!!!!!!! EmptyΧθες στις 2:41 pm από sheep

» Προβληματα με ΝΕΑ κλειδια!
Η βαση πινακιδας στο 2021 μοντελο ερχεται στο φτερο!!!!!!!! EmptyΔευ Οκτ 19, 2020 11:12 pm από Giorgos V

» Zontes x1 310
Η βαση πινακιδας στο 2021 μοντελο ερχεται στο φτερο!!!!!!!! EmptyΔευ Οκτ 19, 2020 2:58 pm από vasilis2010gr

» Αγορα G155
Η βαση πινακιδας στο 2021 μοντελο ερχεται στο φτερο!!!!!!!! EmptyΠαρ Οκτ 16, 2020 10:39 pm από IliasAm

Η βαση πινακιδας στο 2021 μοντελο ερχεται στο φτερο!!!!!!!!

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
xasomerh
Rising star
Rising star
xasomerh

Ημερομηνία εγγραφής : 03/10/2020
Τόπος : Χαϊδάρι - Αθήνα

Η βαση πινακιδας στο 2021 μοντελο ερχεται στο φτερο!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Η βαση πινακιδας στο 2021 μοντελο ερχεται στο φτερο!!!!!!!!   Η βαση πινακιδας στο 2021 μοντελο ερχεται στο φτερο!!!!!!!! EmptyΣαβ Οκτ 03, 2020 1:12 pm

Καλησπερα. ειμαι κανουργιος γενικα στις μηχανες αν αι 20 χρονια οδηγω 50αρια αλλαποτε δεν πηγα σε μεγαλυτερη εστω και στα 300 που πηγα τωρα. δηλαδη την τεταρτη πεμπτη θα ειμαι αφου τοτε την παραλαμβανω την 310Τ1. απο οτι ειδα υπαρχει γενικο προβλημα και το ειδα τωρα με την πινακιδα μαι την βαση. ισως πρεπει να προλαβουμε και δνε ξερω πως να μας δωθει η βαση στο φτερο πισω που θα εχει η καινουργια και φαινεται ξεκαθαρα στην σελιδα της  zontes με το version 2021 . το σωστο ειναι οταν κοβεται η ακομα καλυτερα να μεραστει εγγυηση αλλα να ερθει η βαση η καινουργια που λογικα θα κουμπωνει και αν οχι να γινετε μια πατεντα ασφαλεις να μπει στο φτερο. Αυτο δεν ειναι για ναγλυτωσουμε μονο την ζημια αλλα για την ζοντες ειναι και θεμα ονοματος γιατι αν ειναι να βαζουμε αφτερ μαρκετ λυσεις χανει και την αυθεντικοτητα της ενω το δικο της ειναι δικο της.
δειτε στην σελιδα της zontes το 310 Τ1 και Τ2 του 2021 !!!!!!!!!!!!!!!!

πρωτο ποστ απλα το ειδα και απορησα γιατι δεν το περασαν σα ΑΝΑΚΛΗΣΗ αφου δεν ειναι σχεδιαστικο προβλημα και μοντελου αλλα πρακτικο και λογο ασφαλειας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/channel/UC56DptkmAOGz3w5UEQwN0Mw?view_as
Andreas.k
Admin
Admin
Andreas.k

Ημερομηνία εγγραφής : 24/05/2020
Τόπος : Πάτρα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η βαση πινακιδας στο 2021 μοντελο ερχεται στο φτερο!!!!!!!!   Η βαση πινακιδας στο 2021 μοντελο ερχεται στο φτερο!!!!!!!! EmptyΣαβ Οκτ 03, 2020 6:39 pm

Καλώς ήρθες στη παρέα μας. Πρίν μία εβδομάδα το παρέλαβα μέχρι στιγμής έρχονται με την πινακίδα στο φτερό τις ρόδας. Εμένα δεν έχει κάνει κάτι τη πινακίδα μου την στερέωσαν πολλή καλά με τρείς βίδες και πλαστικό με πλαίσιο να κουμπώνει. Στο μονόμπρατσο ψαλίδι έχουν νομίζω κάνει ενίσχυση στο πλαίσιο εκεί που βαστάει μεταλλικό και πλαστικό έχουν βάλει επιπλέον μεταλλική πλάκα.
Αν και δεν έχω δει την κατασκευή στο διπλό πιρούνι. Τέλος πάντων στη πορεία θα δείξη. Με το καλό να το πάρεις και πάντα ασφαλές διαδρομές να έχουμε όλοι μας
xasomerh
Rising star
Rising star
xasomerh

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η βαση πινακιδας στο 2021 μοντελο ερχεται στο φτερο!!!!!!!!   Η βαση πινακιδας στο 2021 μοντελο ερχεται στο φτερο!!!!!!!! EmptyΣαβ Οκτ 03, 2020 9:18 pm

Σε ευχαριστω πολυ και να μην ειχε μεταλικη εξτρα βαση θα εβαζα εγω αλουμινιο σε τορνο με καμπυλη ιδια εσωτερικα να ενισχυσει την γωνια που κοβει ακομα περισσοτερο και μεγαλυτερες βιδες φυσικα
Giorgos V
Forum & Club Founder
Forum & Club Founder
Giorgos V

Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2019
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η βαση πινακιδας στο 2021 μοντελο ερχεται στο φτερο!!!!!!!!   Η βαση πινακιδας στο 2021 μοντελο ερχεται στο φτερο!!!!!!!! EmptyΚυρ Οκτ 04, 2020 10:46 am

Η επομενη παρτιδα ειναι με την πινακιδα στο φτερο και με αλλες χουφτες στις μανετες
Ειναι η 3η γενια Τ1

Κυριοι δεν ειναι ουτε σχεδιαστικο προβλημα ουτε τιποτα....
Ειναι Η ΣΧΙΖΟΦΡΕΝΙΑ της ΖONTES να αλλαζει καθε 2μηνο πραγματα στη μηχανη.
Τα εχω πει απο τις αρχες για οσους ειστε νεοι στη μαρκα.

Ειναι πραγματικα βιτσιο και ανακανοητο αυτο που κανουν.....

Σε λιγο καιρο θα αναφερω πολλα....

Αρέσει στον χρήστη Andreas.k

xasomerh
Rising star
Rising star
xasomerh

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η βαση πινακιδας στο 2021 μοντελο ερχεται στο φτερο!!!!!!!!   Η βαση πινακιδας στο 2021 μοντελο ερχεται στο φτερο!!!!!!!! EmptyΚυρ Οκτ 04, 2020 6:03 pm

Giorgos V έγραψε:
Η επομενη παρτιδα ειναι με την πινακιδα στο φτερο και με αλλες χουφτες στις μανετες
Ειναι η 3η γενια Τ1

Κυριοι δεν ειναι ουτε σχεδιαστικο προβλημα ουτε τιποτα....
Ειναι Η ΣΧΙΖΟΦΡΕΝΙΑ της ΖONTES να αλλαζει καθε 2μηνο πραγματα στη μηχανη.
Τα εχω πει απο τις αρχες για οσους ειστε νεοι στη μαρκα.

Ειναι πραγματικα βιτσιο και ανακανοητο αυτο που κανουν.....

Σε λιγο καιρο θα αναφερω πολλα....

Το πιστεύω κΙ σε έχω διαβάσει και άσε δω δει σε βίντεο που το λες. Απλά το πινακίδα δεν είναι μόνο σχεδιαστικό update μόνο αλλά και διόρθωση του λαθους με τις κείμενες βάσεις. Άραγε μπαίνει σε εμάς και που θα βιδωνει. Μέσα στην βδομάδα παραλαμβάνω την 310τ1 και θα την εξερευνησω σε αυτό το σημείο.
dmemtsas
Rising star
Rising star
dmemtsas

Ημερομηνία εγγραφής : 17/09/2020
Τόπος : Γλυκα Νερά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η βαση πινακιδας στο 2021 μοντελο ερχεται στο φτερο!!!!!!!!   Η βαση πινακιδας στο 2021 μοντελο ερχεται στο φτερο!!!!!!!! EmptyΚυρ Οκτ 04, 2020 9:49 pm

Εγω σκεφτομαι μηπως κάνω καμια ιδιοκατασκευη μεταλλική και την βιδώσω εκεί που πιάνουν τα κάγκελα για τα σαμάρια

Η βαση πινακιδας στο 2021 μοντελο ερχεται στο φτερο!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Zontesclub.gr- Διαδικτυακός τόπος συνεύρεσης ιδιοκτητών και φίλων μοτο :: Μοντέλα :: T 310 :: Προβλήματα στo T310-
Μετάβαση σε: