Zontesclub.gr- Διαδικτυακός τόπος συνεύρεσης ιδιοκτητών και φίλων μοτοσυκλετών Zontes στην Ελλάδα.

ΦόρουμEventsΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Πρόσφατα Θέματα
» Ροδέλα συμπλέκτη
ΜΟΤΟΜ η προσωπική μου άποψη  για κατάστημα αγοράς ... EmptyΧθες στις 7:00 pm από Giorgos V

» ΖΟΝΤΕΣ Τ310 ΠΩΛΗΣΗ ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ
ΜΟΤΟΜ η προσωπική μου άποψη  για κατάστημα αγοράς ... EmptyΧθες στις 12:31 pm από CHILIS

» Απορία για zontes!
ΜΟΤΟΜ η προσωπική μου άποψη  για κατάστημα αγοράς ... EmptyΤετ Νοε 13, 2019 11:17 pm από Topgun

» Ερωτήσεις τ310
ΜΟΤΟΜ η προσωπική μου άποψη  για κατάστημα αγοράς ... EmptyΤρι Νοε 12, 2019 9:48 am από Giorgos V

» Ανεμοθωρακες για τα ZONTES Τ-310
ΜΟΤΟΜ η προσωπική μου άποψη  για κατάστημα αγοράς ... EmptyΚυρ Νοε 10, 2019 9:06 pm από Cretan

» Σελώσου...
ΜΟΤΟΜ η προσωπική μου άποψη  για κατάστημα αγοράς ... EmptyΣαβ Νοε 09, 2019 5:37 pm από Konstantinos

» Περίεργος ήχος με ανοιχτό σταντ
ΜΟΤΟΜ η προσωπική μου άποψη  για κατάστημα αγοράς ... EmptyΣαβ Νοε 09, 2019 1:32 pm από windshear

» Σβήνει ο κινητήρας
ΜΟΤΟΜ η προσωπική μου άποψη  για κατάστημα αγοράς ... EmptyΣαβ Νοε 09, 2019 1:05 pm από windshear

» Εxtra Προβολακια
ΜΟΤΟΜ η προσωπική μου άποψη  για κατάστημα αγοράς ... EmptyΠαρ Νοε 08, 2019 4:17 pm από Valedis

Μοιραστείτε

ΜΟΤΟΜ η προσωπική μου άποψη για κατάστημα αγοράς ...

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Giorgos V
Forum & Club Founder
Forum & Club Founder
Giorgos V

Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2019
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΜΟΤΟΜ η προσωπική μου άποψη  για κατάστημα αγοράς ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΜΟΤΟΜ η προσωπική μου άποψη για κατάστημα αγοράς ...   ΜΟΤΟΜ η προσωπική μου άποψη  για κατάστημα αγοράς ... EmptyΔευ Ιουν 17, 2019 9:21 pm

Όπως έχω αναφέρει και σε βίντεό μου τη μοτοσυκλέτα την αγόρασα απο τη [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] στο Νέο Ηράκλειο.

Η μηχανή δεν ήταν ετοιμοπαράδοτη και είχε αναμονή περίπου 3 βδομάδες όμως επέλεξα να την πάρω απο εκεί καθότι ήταν θέμα αντιμετώπισης και επικοινωνίας του Κώστα σε εμένα ως πελάτη.

Πριν απευθυνθώ εκεί είχα επικοινωνήσει τόσο τηλεφωνικά όσο και από κοντά με 1 -2 άλλους εμπόρους "γνωστούς" στο χώρο όπου η αντιμετώπιση ήταν απλά απαράδεκτη για μένα.
Παρότι υπήρχαν σε αυτούς ετοιμοπαράδοτα κάποια κομμάτια αρνήθηκα να δώσω ακόμα και 1 ευρώ σε τέτοια καταστήματα που αρχικά δε σέβονται τον πελάτη ο οποίος θα πληρώσει μέρος του μισθού τους στο μέλλον μέσω μιας αγοράς που θα κάνει.  

Προσωπικά προτείνω σε όποιον θέλει να επικοινωνήσει εκεί για κάποια αγορά καθώς η ΜΟΤΟΜ εμπορεύεται όλες τις μάρκες ανεξάρτητα καθώς και επίσης πουλά αξεσουάρ αναβάτη και μηχανής

MOTOM ΙΦΙΓΕΝΕΙΑΣ 38
Νέο Ηράκλειο
+30 210 2848978
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Founding Team Member
Founding Team Member
Stelios stylianos

Ημερομηνία εγγραφής : 16/06/2019
Τόπος : Αθηνα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΤΟΜ η προσωπική μου άποψη για κατάστημα αγοράς ...   ΜΟΤΟΜ η προσωπική μου άποψη  για κατάστημα αγοράς ... EmptyΤρι Ιουν 18, 2019 6:35 pm

Και η δικη μου αγορα εγινε σπο το ιδιο καταστημα για τους ιδιους λογους που ανεφερε ο γιωργος ,Και με ανταλλαγη αμεσα .ΜΟΤΟΜ
Το συνιστώ ανεπιφύλακτα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tastas
Rising star
Rising star
tastas

Ημερομηνία εγγραφής : 26/06/2019
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΤΟΜ η προσωπική μου άποψη για κατάστημα αγοράς ...   ΜΟΤΟΜ η προσωπική μου άποψη  για κατάστημα αγοράς ... EmptyΤετ Ιουν 26, 2019 11:53 pm

Κι εγώ από εκεί το πήρα, τελευταίο κομμάτι τότε. Εξυπηρετικότατος και ευγενέστατος. Και τα δωράκια του μας τα έκανε και καλύτερη τιμή στα αξεσουάρ αναβάτη.
Ναπολέων
New Member
New Member
Ναπολέων

Ημερομηνία εγγραφής : 22/06/2019
Τόπος : Αττική

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΤΟΜ η προσωπική μου άποψη για κατάστημα αγοράς ...   ΜΟΤΟΜ η προσωπική μου άποψη  για κατάστημα αγοράς ... EmptyΠεμ Ιουν 27, 2019 7:13 am

Ιδια εμπειρία και απο εμενα στην MOTOM! Ο Κωνσταντίνος εξυπηρετικοτατος αν και πνιγοταν στην δουλειά και τον συστήνω ανεπιφύλακτα

Στάλθηκε από την εφαρμογή Topic'it
Kostas
Silver Member
Silver Member

Ημερομηνία εγγραφής : 24/06/2019
Τόπος : Αθήνα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΤΟΜ η προσωπική μου άποψη για κατάστημα αγοράς ...   ΜΟΤΟΜ η προσωπική μου άποψη  για κατάστημα αγοράς ... EmptyΠεμ Ιουν 27, 2019 11:26 am

Και η δικιά μου εμπειρία είναι πολύ καλή από το motom και ειδικά από τον Κώστα, πολύ ευγενικός με διάθεση να σε εξυπηρετήσει.Ο μόνος λόγος που δεν πήρα το t310 από τον Κώστα είναι ότι θα έπρεπε να περιμένω 25 μέρες.
Παρεμπιπτόντως πριν μισή ώρα πέρασα από εκεί και έχει στα πλάγια του μαγαζιού οχτώ t310 στη σειρά μέσα στις σιδεριές μόλις του τα είχαν παραδώσει!!!
MorbidGeorge
New Member
New Member
MorbidGeorge

Ημερομηνία εγγραφής : 17/09/2019
Τόπος : Αθηνα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΤΟΜ η προσωπική μου άποψη για κατάστημα αγοράς ...   ΜΟΤΟΜ η προσωπική μου άποψη  για κατάστημα αγοράς ... EmptyΤρι Σεπ 17, 2019 1:39 pm

Η αγορα μου εγινε απο το μαγαζι αυτο,γιατι με αντιμετωπισε σαν ανθρωπο και οχι σαν λεφτα,οπως κατι αλλοι...Φοβερο παιδι ο Κωσταντινος,εξυπηρετικοτατος,ευγενεστατος και πολυ χιουμορ.Οποτε περναω,σταματαω να τον χαιρετησω,γιατι αξιζει!

ΜΟΤΟΜ η προσωπική μου άποψη για κατάστημα αγοράς ...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Zontesclub.gr- Διαδικτυακός τόπος συνεύρεσης ιδιοκτητών και φίλων μοτο :: Πωλήσεις & Aftersales (service & ανταλλακτικά) :: Προτεινόμενα σημεία εξυπηρέτησης-
Μετάβαση σε: